A mi életünk

Állásbörze

[további hirdetések]
A hirdetés
Munkakör:

Ács-tanulók

Típus: munkát kínál
Dátum: 2011.10.29. 15:37
Országrész: Dunántúl
Megye: Győr-M.-S.
Képesítés: Szakközépiskola-ács szak
Gyakorlat: Gyakorlati munkahelyet kínálunk ács szakon tanulóknak hozzáértő mesterekkel, megfelelő bérezéssel. Nem csak a szakmát tanítjuk meg, hanem a csapatmunka lényegét is egy barátságos jó légkörben. Gyere bátran, nem bánod meg!

Elérhetőség/Cégadatok
Név: HR-BAU
Email: hrbau@hrbau.hu_nospam
Cégnév: HR-BAU Kft.
Cím: 9121 Győrszemere, Kisfaludy u. 32.
Telefon: 20 9279882
Honlap: www.hrbau.hu
Cégemail: hrbau@hrbau.hu_nospam
Bemutatkozás:
Vállalkozásunk fő feladatának tekinti a megbízói igények pontos, szakszerű, az előírásoknak megfelelő kielégítését.

Munkáink Győr-Moson-Sopron megye egész területén megtalálhatók.

Célul tűztük ki a tanulóképzés felkarolását, hogy tovább adva az évek során gyűjtött szakértelmet és szakmai tapasztalatot tanítsuk ki a jövő szakmunkás generációját.

Szakképzett oktatókkal, korszerű gépparkkal várjuk a gyakorlatra érkezőket.

Törekszünk a folyamatos megújulásra, fokozatos fejlesztésre, mind a munkaeszközeinket, technológiánkat, tevékenységi köreinket tekintve. Ennek érdekében munkatársaink rendszeresen részt vesznek szakmai továbbképzéseken, oktatásokon.

A fiatalok felkarolását igyekszünk a civil szférában is megvalósítani, ezért szponzorálunk már a kezdetektől fogva egyesületeket is, mert mi tudjuk, hogy a fiatalokban van a jövő!

Bátran válasszon minket, ha:
Jól képzett szakemberekkel igényesen akarja megvalósítani elképzeléseit
Szüksége van egy megbízható, rugalmas, tapasztalt alvállalkozóra

Forduljon hozzánk bizalommal és kérjen árajánlatot ügyvezetőnktől!

Személyes

Bejelentkezés / Regisztráció

Frissítések

Új cégek

Breier Csaba E.V - Betonvágás, betonfúrás és falvágás Breier Csaba E.V - Betonvágás, betonfúrás és falvágás adatlapja
Csomer Bau Kft. Csomer Bau Kft. adatlapja
Bageda Kft. Bageda Kft. adatlapja
Kiss Zoltán Építőipari vállalkozó Kiss Zoltán Építőipari vállalkozó adatlapja
Bánfi Antal kőfaragó, műkőkészítő Bánfi Antal kőfaragó, műkőkészítő adatlapja

Új álláskeresők

építőipari árkalkulátor építőipari árkalkulátor
projekt menedzser, építésvezető, műszaki vezető projekt menedzser, építésvezető, műszaki vezető
Minőségirányítás, belső auditor Minőségirányítás, belső auditor
építésvezető, műszaki ellenőr építésvezető, műszaki ellenőr
soför soför

Új álláskínálók

Eladó (építőanyag áruház) Eladó (építőanyag áruház)
gipszkarton szerelo gipszkarton szerelo
Ács-tanulók Ács-tanulók
Szórt szigetelési és bevonati rendszerek Szórt szigetelési és bevonati rendszerek
műfű, gumitégla, sportpályaépítés műfű, gumitégla, sportpályaépítés

Állásbörze

Állásbörze modulunk segítségével Ön munkát vagy új munkatársakat találhat.

Árajánlatkérés építőipari árura vagy szolgáltatásra

Kérjen árajánlatot építőipari árura vagy szolgáltatásra, és rendszerünk automatikusan értesíti az építőiparral foglalkozó cégeket!

Építő Élet

Építő Élet.
Egy olvasói vélemény az újságról:
Lapjukat roppant olvasmányosnak tartom, rendkívül jól szerkesztett, tömör, nem "túldumált"...

Minden jog fenntartva © 2006 Új Média Kft. | programozás vidra [vidra vízitúra] [polo-bolt.hu]